افتتاح و شروع به کار سایت ( مقدمه )

آغاز فعالیت رسمی مجله دیجیتال مارکتینگ جنرال 24

به نام خدا و باسلام.

مجله دیجیتال مارکتینگ جنرال ۲۴ فعالیت رسمی خود در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی از هم اکنون آغاز نمود.

ما در این سایت به شما خواهیم آموخت که چگونه میتوان با کمک دیجیتال مارکتینگ ، تبلبغات و برندینگ هدفمند و زودبازدهی را تجربه کرد.

نقش تکنولوژی درزندگی

همان طور که میدانید امروزه اکثر کارهای بشر ، بصورت دیجیتالی انجام میشود و به جرات میتوان گفت تا چند سال آینده تمام امور اینتنرتی و دیجیتالی خواهد شد و استفاده از کاغذ ،به صفر خواهد رسید. اگر به خاطر داشته باشید چند سال قبل ، برای پرداخت قبوض مجبور بودیم برویم بانک و کلی در صف منتظر باشیم تا کارهای بانکی مان ( پرداخت قبض ، برداشت و یا انتقال پول و … ) را انجام دهیم ، اما امروزه بیش از ۹۰ درصد  عملیات بانکی ، بصورت غیر حضوری ( اینترنتی ، ussd و … ) قابل انجام است و با تلفن همراه و رایانه میتوانیم پول جابجا کنیم ، اقساط وام را پرداخت کنیم ؛ قبوض را پرداخت کنیم ، شارژ بخریم و …

معایب تبلیغات سنتی و مزایای تبلیغات مدرن ( دیجیتال مارکتینگ )

تبلیغات سنتی ( کاغذی )

در چند سال گذشته صاحبان کسب و کار ؛ با استفاده از برگه های تبلیغاتی ( تراکت ، بروشور ، کارت ویزیت و … ) اقدام به معرفی کسب و کار خود میکردند که این روش برای برخی کسب و کارها بازدهی داشت و برای برخی دیگر خیر !

به عنوان مثال کسب و کارهای محلی ( رستوران ها ، سوپر مارکت ها ، سالنهای زیبایی و آرایشگاه ها ، میوه فروشی ها ، نانوایی ها و … ) ، با استفاده از تراکت تبلیغات میکردند و چون دامنه فعالیت محدودی داشتند ، زودتر شناخته میشدند اما مشاغل دیگر اکثرا با بد اقبالی رو برو میشدند و شکست میخوردند.

تبلیغات سنتی ( کاغذی ) معایب و محدودیت های زیادی داشت و این باعث میشد تا علاوه بر هزینه های بالا ، بازدهی پایینی داشته باشند. از جمله این محدودیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • محدویت جغرافیایی (تبلیغات در محدوده جغرافیایی محدودی امکان پذیر بود )
  • محدودیت زمانی ( شما در روشهای سنتی ، نمیتوانید شب ها تبلیغ کنید ، در طول روز هم ماموران شهرداری اوراق تبلیغاتی را جمع آوری میکنند و …
  • محدودیت جوی ( شما در هر زمانی نمیتوانید تبلیغ کنید ، هوای بارانی ، مرطوب ، گرد و خاک و … زمان مناسبی برای این کار نیست )
  • هزینه بالا و بازدهی کم
  • اثر کوتاه مدت

و …

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارتینگ به زبان ساده یعنی استفاده از تکنولوژی و ابزارهای دیجیتالی به منظور معرفی و تبلیغات کسب و کارها .

بر خلاف تبلیغات سنتی ، دیجیتال مارکتینگ محدودیت ها و کمبود های ناچیزی دارد که با تدوین استراتژی های کارآمد میتوان این کمبودها و محدودیت ها را به صفر رساند.

ابزارهای متنوع دیجیتال مارکتینگ شامل ( سایت های اینترنتی ، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات پیامکی ، تبلیغات گوگل ، موتورهای جستجو ، ایمیل مارکتینگ و … ) میباشد .

استفاده درست و اصولی از این ابزارها به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد . گروه دیجیتال مارکتینگ جنرال ۲۴ با بیش از ۱۰ سال فعالیت در این زمینه آماده همکاری با شماست.

علاوه بر کسب و کارها ، افراد جویای کار نیز میتوانند با یادگیری و فراگیری دیجیتال مارکتینگ ، وارد بازار کاری بزرگ و پولساز شوند.

کافیست تا دوره های صفرتاصد دیجیتال مارکتینگ را در سایت جنرال ۲۴ دنبال کنید تا در کمترین زمان ممکن به یک دیجیتال مارکتر قوی تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید.

با ما همراه باشید ….

کسب درآمد با جستجو در گوگل

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*از درج نظرات نامرتبط بپرهیزید
*نظرات حاوی الفاظ زشت و رکیک و توهین آمیز تایید نخواهد شد
*نظرات اسپم تایید نخواهد شد و آی پی ارسال کننده آن بلاک خواهد شد
*از درج هرگونه لینک ، ایدی و ... در قسمت نام ،ایمیل و یا متن کامنت خود داری کنید