پیج اینستاگرام گیمر ایرانی

اینستاگرام ایرانین گیمر افیشال ( گیمر ایرانی )

این صفحه اینستاگرامی مخصوص بازی و گیم برای بازیکن های کنسول های بازی ساخته است و تحلیل و بررسی زیادی در مورد انواع این بازی ها انجام می دهد که ممکن بازی قدیمی یا جدید هم باشد و نکته ها و اطلاعات خاص و مهمی در مورد آن‌ها به فالوور های خودش می دهد و توانسته با اشاره به این نکته های خاص در مورد هر بازی نقاط ضعف و قوتشان را مورد بررسی قرار دهد که حتی اگر یک فرد مبتدی هم بخواهد این بازی ها را انجام دهد به مشکلی در آن‌ها برنخورد.

نکته دیگر در مورد این صفحه اینستاگرام این است که استراگ های مخصوص هر بازی چه جدید باشد و نسخه قدیمی ان بازی ها را در انواع کونسول های این بازی ها مورد تحلیل و بررسی موشکافانه قرار داده است و انقدر این مطالب جالب و جذاب هستند که با یک بار رفتن با این پیج به آن علاقه مند میشود و شما با فالو کردن این صفحه اینستاگرامی از مطالب متنوع ان به راحتی بهرمنده می شوید. اگر شما علاقه مند به بازی های نوستالژی هستید برای شما بازی های برتر سال های گذشته را نیز در آن قرار داده است که با درک بیشتری این بازی ها را انتخاب کنید و از آن ها لذت ببرید.

اینستاگرام ایرانیان گیمر افیشال ( گیمر ایرانی )
این صفحه اینستاگرامی برای تحلیل بازی های ساخته شده است و شما می توانید برای دیدن کلیپ های آموزشی بیشتر به کانال این صفحه نیز در تلگرام مراجعه کنید و از مطالب بیشتری بهره‌مند شوید این صفحه نزدیک به 22.6 هزار فالوور دارد.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+