پیج اینستاگرام کاترین وینیک

بیوگرافی katherynwinnick

بازیگر زن کانادایی که اکثراً او را در سریال زیبای وایکنیک ها در نقش لاگرتا به یاد داریم. کاترین وینیک متولد 17 دسامبر 1977 می‌باشد. او بازیگر سینما و تلویزیون است. ازجمله فیلم‌های برتر او می‌توان به فیلم‌های سرگرمی هنر سرقت ، مهلت دوهفته‌ای و برج تاریک و پونز اشاره کرد.

کاترین وینیک در انتاریو شهر تورنتو به دنیا آمده است. او اصالتاً اهل کشور اوکراین است و قبل از یادگیری زبان در سن هشت‌سالگی به زبان مادریش صحبت می‌کرد. او در همان سن کودکی به آموزش هنرهای رزمی پرداخت و اولین کمربند مشکی خودش را در سن 13 سالگی کسب کرد. وقتی‌که به سن 21 سالگی رسید به‌طور همزمان در سه مدرسه هنرهای رزمی فعالیت خودش را ادامه داد. او حرفه بازیگری را از سال 1999 با بازی در فیلم ناشناخته آغاز کرد و در سال 2001 با بازی در فیلم بایوهازادوس وارد دنیای حرفه‌ای سینما شد.

او بعدتر تمام فعالیت خودش را روی فیلم‌ها و سریال ها گذاشت و توانست با بازی در این فیلم‌ها به محبوبیت زیادی در این زمینه مخصوصاً در بین ایرانی‌ها شد او همچنین چندین بار به خاطر بازی‌های خوب خودش در این فیلم‌ها نامزد جایزه بازیگری هم شده است. او هم‌اکنون متأهل است.

اینستاگرام کاترین وینیک

او در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام عکس‌های زیادی از خودش منتشر کرده است و همچنین پوسترها و اخباری جدید در مورد کارها و پروژه‌های که در آن فعالیت می‌کند را منتشر می‌کند که برای بسیاری از طرفداران فیلم هاو بازی‌های او بسیار خوشایند است که او و فعالیت‌هایش را دنبال می‌کنند. او در صفحه شخصی خودش نزدیک به 4.6 میلیون فالوور را دارد که تمامی کارهای او را دنبال می‌کنند.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+