پیج اینستاگرام هانده ارچل

بیوگرافی هانده ارچل

یکی از مشهورترین بازی گران مشهور و جوان سینمای ترکیه است که مطئنا بازی یا حتی فیلم‌ها او را دیده اید یا عکس و فیلم‌های او را در صفحات مجازی دنبال کرده باشید. او متولد 23 نوامبر 1993 در شهر بالکسیر ترکیه می باشد . از زمان گذشته این منطقه یعنی جای که ارچل به دنیا آمده به بودن دخترانی جذاب دران مشهور بوده است. او رشته تحصیلی خودش یعنی هنر راد دارد و فارغ تحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی هنرهای زیبای معما رستان می‌باشد. او به دلیل چهره زیبایی که دارد با شرکت کردن در مسابقات زیبایی 2012 در کشور آذربایجان برگزار می‌شد به رتبه دومی دست پیدا کرد.

او در خانواده‌ی چهارنفره به دنیا آمد و به دختری به اسم‌های هانده و دختری کوچک تر به اسم غمزه هستند که این دو دختر بیشتر دوران کودکی‌شان را پیش پدر و مادربزرگ خودشان سپری کردند که به‌شدت علاقه زیادی به این دو داشتند. هانده مادر المانی و پدری اصالتاً ترکیه‌ای را دارد. از ویژگی‌های ظاهری او به داشتن چشم‌های عسلی و پوستی روشن و قد 175 اشاره کرد.

هانده ارچل فعالیت هنر خودش را از مدلینگ شروع و با بازیگری و مجری‌گری ادامه داد. او برای اولین بار در سن 21 سالگی وارد بازیگری شد .هانده ارچل همچنین به‌عنوان سفیر تجاری اکثر برنده‌های ترکیه‌ای نیز محسوب می‌شود. او همانند هنرمندان دیگر روابط بسیاری را پشت سر گذاشته است در اخرین مورد با مورات دالکییج در ارتباط بود و هنوز این رابطه انها نیز ادامه دارد.

اینستاگرام هانده ارچل

او در صفحه اینستاگرام خود نزدیک به 14.8 میلیون نفر فالوور را دارد که تمامی کارهای او را دنبال می کنند و بیشتر فعالیت او با انتشار عکس شخصی زندگی خود وبرخی فعالیت های هنری را منتشر می کند.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+