پیج ایستاگرام نیوشا ضیغمی

در این پست به معرفی نیوشا ضیغمی پرداخته ایم با ما همراه باشید

معرفی  و بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر برجسته سینما و تلوزیون ایران متولد 18 تیر 1359 از شهر تهران می باشد و او فارغ تحصیل از رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. او دختر محسن ضیغمی و خانم فهیمه رستم پور است. نیوشا در اواخر دی ماه سال 69 پا به عرصه بازیگری گذاشت که پس از بازی در چند فیلم کوتاه و سریال به عنوان یک بازیگر دوست داشتنی شناخته شد و توانست که قدمی های بزرگی در این راه بردارد.

او همیشه می‌گوید که زمانی که می خواستم وارد دنیای بازیگری و سینما بشوم مادرم با من مخالفتی نمی کرد و همیشه اینده من که برایش مهم بود برایم در نظر میگرفت اما پدرم با این موضوع کاملا مخالفت میکردند پدرم می خواست که به سمت کارها و شغل های علمی بروم واز این طریق درامد داشته باشم ولی زمانی که با شروع کار درچشم باد در کنار اقای جوزانی شروع به این کار کردم و بعد از مدتی وارد سینما شدم نتیجه های خوبی بدست اوردم و همین موفقیتم باعث شد پدرم هم دست از مخالفتش بردارد.

ازدواج ، همسر و خانواده

خانم نیوشا ضیغمی ازدواج کرده است و هم اکنون متاهل است او با ارش پولاد خان ازدواج کرده است همچنین او می گوید که اشنایی و ازدواج من با او یک اتفاق خوب در زندگیم بود. نیوشا در مورد همسرش گفت که او یکی ازطرفداران من بود و من می خواست که همیشه با من در ارتباط باشد و از طریق سرمایه گذاری در یکی از فیلم هایم به من نزدیک تر شد و همین باعث شد که بعد از مدتی از من خواستگاری کند و باهم ازدواج کنیم. نیوشا هم اکنون مادر شده است و صاحب یک دختر است و گفته است که برای مادر شدن امادگی نداشتم.

نیوشا ضیغمی در صفحه اینستاگرام خودش نزدیک به 2.6 میلیون فالوور را تاکنون دارد و او غالبا در مورد کارهای جدیدش مطالبی منتشر میکند.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+