پبج اینستاگرام مهدی کوشکی

اینستاگرام مهدی کوشکی

مهدی کوشکی بازیگر نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون بازیگر تئاتر ایران است. مهدی کوشکی که فارغ‌التحصیل رشته نمایش و با گرایش ادبیات نمایشی است از دانشگاه سینما و تئاتر دانشگاه تهران است. مهدی کوشکی فعالیت اصلی او تئاتر است. او با بازی در فیلم لانتیوری به شکل رسمی وارد سینمای ایران شد.
اولین ازدواج مهدی کوشکی با صحرا فتحی او او متولد 1361 در شهر ابادان است و از او پسری به اسم آرسام دارد. آن‌ها بعد از چند سال از هم جدا شدند و به گفته خودش به خاطر نداشتن تفاهم طلاق گرفته‌اند.

بعد از جشنواره فجر سال گذشته بود که خبر ازدواج با ریحانه پارسا ازدواج کرد که درآن زمان به‌عنوان یک بمب خبری بعد از جشنواره بشمار می آمد ولی حالا پس از گذشت مدت کمی از ازدواج آن‌ها نمی‌گذشت خبری در روزهای اخیر به گوش میرسد که این دو هنرمند از یکدیگر جداشده و طلاق گرفته اند که باعث حجمه های زیادی از انتقادات به سوی این دو هنرمند به پا شاید هنوز علت دقیق این جدایی از سوی آن ها مشخص نشده است. کی از احتمال های این جدایی اختلاف سنی بین ان دو می تواند باشد.

صفحه اینستاگرام

مهدی کوشکی که بازیگر نسل جدید سینمای کشور بشمار می اید و توانسته با نقش های که بازی کرده تأثیرات زیادی روی مخاطب خودش بگذارد او همچنین زندگی پر حاشیه دارد و با ازدواج های مجدد خودش خبر های زیادی منتشر شده است. او در صفحه شخصی خودش بیشتر به عکس های شخصی خودش و همچنین پروژه هایی که در آن مشغول است فیلم و عکس منتشر می کند که باعث شده که تعداد زیادی کار های او را دنبال کند. او در صفحه شخصی خودش نزدیک به 148 هزار نفر فالوور دارد که تمامی فعالیت او خبرهایش را دنبال می‌کنند.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+