پیج اینستاگرام سحر قریشی

بیوگرافی و زندگی نامه سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر نام اشنا سینما و تلوزیون ایران است که از مدت ها قبل وارد این حرفه شده بده. او همیشه بهمراه خود حواشی نیز داشته اشت.او متولد 6/10/66 می باشد و اولین اثر هنری او که به شکل یک ستاره در سینما ظهور کرد با بازی در فیلم لج و لج بازی بود که به چهره جدید سینمای ایران تبدیل شد.

او در یک خانواده چهار نفره متولد شد و او  یک برادر کوچک تر هم دارد. رنگ های مورد علاقه ی خود مشکی و ابی و قرمز هستند و این خانم بازیگر نیز طرفدار پرپا قرص تیم استقلال هم می باشد .او همیشه می گوید که نوع پوشش برایش اهمیت بسیاری دارد وبه آن اهمیت ویژه ای می دهد . او می گوید که حسین سهیلی زاده را مثل پدرش دوست می دارد.

ازدواج و همسر سحرقریشی

او اویلین ازدواجش را با اخوان ذاکری کرده بود که پس از مدتی از یکدیگر جدا شند که البته این ازدواج او در سن کمی رخ داده بود.او پس از ان با کسی بنام امید علوی نامزد کرد و همچنین گفت که من دوست ندارم تنهایی به زندگی ادامه بدهم .البته دوست دارم که شناختم کافی باشد برای ازدواج و فعلا می خواهیم نامزد باشیم. البته او نیز مدتی کوتاهی هم با مهدی طارمی بازیکن و فوتبالیست معروف و سابق تیم ملی و پرسپولیس بود که به دلایل نامشخصی این رابطه ادامه پیدا نکرد.

صفحه اینستاگرام سحر قریشی

او اکثرا در صغحه شخصی خود با فیلم های که می گدارد حواشی زیادی درست می کند و مورد انتقاد خیلی ها هم جامعه هنری و هم چنین عموم مردم میشود.او می گوید که بسیاری ار ان کار ها عمدی انجام نمی دهد و می خواسته شوخی کرده باشد.او هم اکنون در صفحه شخصی خود بالغ بر 8.2 میلیون نفر فالوور را دارد که تمامی کارها و فیلم های او را دنبال می کنند .

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+