پیج اینستاگرام بهنوش بختیاری

معرفی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از بازیگران مستعد و نام اشنای سینما و تلوزیون ایران است او متولد 29/2/54 از شهر تهران است .او در یک خانواده شش نفره متولد شده است و بهمراه یک خواهر و دوبرادر که هریک از او بزرگتر هستند. بهرام بختیاری پدر بهنوش بختیاری اصالتا از بختیاری ها و لرهای کشورمان بشمار می آیند.

بهنوش بختیاری در تیر ماه سال 87 بود که پای در زندگی مشترک خود گذاشت و با همسرش محمدرضا آرین که از نویسنده های برجسته کشورمان است ازدواج کرد که تا کنون او هیچ تصوریری از خودش منتشر نکرده است.

ازدواج و همسر بهنوش بختیاری

او چندین بار در برنامه و شبکه های اجتماعی گوناگون با انتشار مطالبی در مورد عدم علاقه همسرش حرف زده بود اما این تصاویر واقعی نبودند و بیشتر برای حواشی ساختن برای این بازیگر خانم بودند.مراسم ازدواج او کاملا ساده برگزار شده بود و در مصاحبه ای گفته بود که من مهریه من کم است و حتی بدون رفتن به آرایشگاه به خانه بخت رفتم.

او در سال 94 در برنامه که ویژه عید بود و توسط احسان علیخانی اجرا میشد دعودت شد و در انجا بود که از مادر نشدنش پرده برداشت و این را گفت نمی تواند خودش بچه دار شود ولی او کودکان زیادی را به سرپرستی قبول کرده است.

او در سال های اخیر با داشتن صفحه شخصی خود در اینستاگرام حواشی زیادی داشته است و عمدتا این بازیگر در مورد اتفاقات که در جامعه رخ می دهد بسرعت واکنش نشان میدهد و با انتشار عکس یا ویدیو لایوی آن موضوع را پوشش می دهد.

او هم اکنون در صفحه شخصی خودش بالغ بر 8.8 میلیون فالوور را دارد که کارهای او ومطالبش را دنبال می کند در برخی اوقات نیز همانند افراد دیگر در مورد کارهای جدید و پروژهایش فیلم یا عکسی منتشر می کند که ان هم با استقبال خوبی برخورد می شود.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+