پیج اینستاگرام آشپزی خوب

اینستاگرام آشپزی خوب

در این صفحه اینستاگرام به شکل کاملاً تخصصی به آموزش انواع دسر و شیرینی‌ها و غذاهای لذیذ ایرانی می‌پردازد و با آموزش لحظه‌به‌لحظه ان با فیلم‌هایی که در منتشر می‌کند و یا لایو هایی که برای آموزش می‌گذارد توانسته خواسته بسیاری در این نوع آموزش را برآورده کند. تمامی این دستورها به صورت حرفه‌ای قرار داده است شده و هرکسی به‌راحتی به گوش دادن و دیدن ریزبه‌ریز به فرمول‌های آشپزی به‌آسانی آن‌ها را بیاموزد و برای خودش درست کند حتی اگر یک آشپز حرفه‌ای هم نباشد.

شما با لینک ادمینی که برای شما در این صفحه قرار داده‌شده است می‌توانید تبلیغات خودتان را دران قرار دهید تا بتوانید کالای خودتان را به راحتی دران بفروش بگذارید و برای آموزش‌های دیگران هم از همین طریق می‌توانید فیلم‌های آموزشی کاملان را دریافت کنید.

این صفحه اینستاگرامی مدتی زیاد است که ساخته‌شده است و دران شما به‌راحتی می‌توانید انواع آموزش شیرینی‌های ایرانی و خارجی را دران بیاموزید و با آخرین متد آشپزی دران آشنا شوید که لذت پختن آن‌ها را برای شما چند برابر و دوست‌داشتنی می‌کند.

صفحه آشپزی خوب

در این صفحه که مخصوص آشپزی است و به‌صورت گستردهای به آن می‌پردازد و برای فالوور های خودش سعی کرده مطالب متنوعی منتشر کند تا آن‌ها از اشکال متنوعی عکس و فیلم مربوط به این کار را دارد. این صفحه آشپزی نزدیک به 1.5 میلیون نفر فالوور را دارد که به آن سفارش‌های برای آموزش‌های جدید را می‌دهد و به شکل خوبیان را دنبال می‌کنند و تاکنون توانسته که فالوور مای خودش را نیز راضی نگه دارد.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+