پیج اینستاگرام آذری جهرمی (وزیر ارتباطات )

محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور می باشد که با عناوینی همچون وزیر جوان نیز شناخته می شود. ایشان یکی از جوان ترین وزرای کشور می باشد و متولد 25 شهریور سال 1360 در جهرم می باشد.

آذری جهرمی دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعت آب برق است و فعالیت شغلی خود را از سال ۱۳۸۴ به عنوان کارشناس فنی وزارت اطلاعات آغاز کرد. او از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ مدیرکل امنیت سیستم‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات بود.آذری جهرمی در سال آخر فعالیت دولت یازدهم، برای مدت کمتر از یک سال، از ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ به عنوان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (محمود واعظی) و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت می‌کرد. وی نخستین وزیر جمهوری اسلامی ایران است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ متولد شده‌است.

آقای وزیر جوان ، تعامل خوبی با مردم داشته و در شبکه های اجتماعی توییتر و اینستاگرام ، اخبار و مطالب مرتبط با حوزه کاری خود را منتشر می کند ، به سوالات کاربران پاسخ می دهد و همچنین گهگاهی هم با آنها شوخی می کند. برخی مواقع هم در مورد اهداف و برنامه های خود صحبت می کند و برخی مواقع هم درخواست های کاربران را پیگیری میکند .

وزیر جوان ، حامی استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی بوده و همچنین با مخالف است و معتقد است ، فیلتر کردن راه حل خوبی برای رفع مشکلات نیست. چندی پیش هم در حساب توییتر خود خبر از تلاش برای رفع فیلترینگ توییتر داده بود که ظاهرا موفق نشده  تا کمیته تعیین مصادیق مجرمانه و فیلترینگ را قانع کند.


 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+