پیج اینستاگرام سحر مقدس

بیوگرافی سحر مقدس

سحر مقدس خواننده مشهور و خوش‌صدای این روزهای موسیقی پاپ خارج کشور است که در کشور امارات اقامت دارد.سحر مقدس متولد 13 آذر 1364 از شهر تهران است و در خوانندگی فعالیت دارد و فارغ تحصیل علوم هنر از دانشگاه‌های اروپایی می‌باشد. او در یک خانواده کاملاً هنرمند متولد شده و پدرش هم در خوانندگی فعالیت داشته است. او خوانندگی و آغاز به این حرفه را سن 17 سالگی شروع کرد و با آموزش در کلاس‌های استاد محمد نوری پیش برد همچنین کلاس‌های تئوری موسیقی‌ اش را پیش او گذراند. او در همان سال‌ها توانست مجوز گذاشتن کنسرت را از وزارت فرهنگ و ارشاد نیز دریافت کند که فقط مخصوص بانوان بود.

شروع فعالیت هنری وزندگی

برای فعالیت خودش در سال 83 راهی کشور امارت شد و در همان‌جا ساکن شد و به تحصیلات خودش نیز ادامه داد. شروع فعالیت حرفه‌ای او در سال 1396 با شرکت در تلویزیون من تو و مخصوصاً برنامه شعر یادت نره بود که بیش از همیشه در معروف شدن او تأثیر داشت و محبوبیت زیادی به دست اورد.او هم‌اکنون در انگلستان زندگی می‌کند
سعید امامی نامزد و تهیه‌کننده اکثر کاری‌های او می‌باشد که مدتی با همدیگر هستند و اما هنوز خبری از ازدواج کردن رسمی انها وجود ندارد و او ادعا می‌کند که تابه‌حال هیچ‌گونه جراحی انجام نداده و تمامی اندام‌های او طبیعی هستند. به گفته خودش او فقط یک‌بار بینی خودش را عمل کرده و آن هم به دلیل شکستگی بوده است.

اینستاگرام سحر مقدس

او در صفحه اینستاگرام خود نزدیک 2.9 میلیون فالوور را دارد و بیشتر فعالیت خود این سفر به نشان دادن کارهای جدید خودش است و با تمامی طرفدارانش ارتباط خوبی دارد و حتی اگر به او هم توهینی بشود با خوش‌رویی ان را پاسخ می‌گوید.

 

 درصورت مشاهده هرگونه تخلف ، از طریق دکمه زیر ( گزارش تخلف ) مارا مطلع کنید. 

همچنین جهت ثبت رسانه اینستاگرامی خود اینجا را کلیک کنید 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بصورت رایگان
+